Setra Trävaror AB


Näsvägen
739 30 SKINNSKATTEBERG
0222-45200

Företagspresentation

Välkommen till Setra Trävaror AB Skinnskatteberg Sågverk

Företagsinformation

Verksamheten ingår i: Setra Trävaror AB
Organisationsnummer: 556035-2196
Bolagsform: Ekonomisk förening
Bolaget registrerat: 1936

Arbetsställe nr(cfar): 10292969

Kontaktpersoner:
Teleansvarig: Mikael Nylén
E-postadress: mikael.nylen@setragroup.se
IT-Chef: Mikael Nylén
E-postadress: mikael.nylen@setragroup.se
Nätverksansvarig: Mikael Nylén
E-postadress: mikael.nylen@setragroup.se
PC-samordnare: Mikael Nylén
E-postadress: mikael.nylen@setragroup.se
Kvalitetsansvarig /-samordnare: Marko Lotvonen
E-postadress: marko.lotvonen@setragroup.se
Lönechef /-ansvarig: Erika Ahlm
E-postadress: erika.ahlm@setragroup.se
Filialchef: Bengt-Ove Forsberg
E-postadress: bengt-ove.forsberg@setragroup.se
Planeringschef: Andreas Nyström
E-postadress: andreas.nystrom@setragroup.se
Säkerhetschef /-ansvarig: Pentti Lahtinen
E-postadress: pentti.lahtinen@setragroup.se
Miljösamordnare: Pentti Lahtinen
E-postadress: pentti.lahtinen@setragroup.se
Chefssekreterare: Susanne Andersson
E-postadress: susanne.andersson@setragroup.se
Administratör: Susanne Andersson
E-postadress: susanne.andersson@setragroup.se
Inköpare av kontorsvaror: Susanne Andersson
E-postadress: susanne.andersson@setragroup.se
Avdelningschef: Patric Parkatti
E-postadress: patric.parkatti@setragroup.se
Utdelningsadress:
Box 100
739 22 SKINNSKATTEBERG
Hemsidor:

Översikt

Status: Aktiv
Registreringsdatum: 1936-06-15
Juridiskt namn: Setra Trävaror AB
Verksamhet: SN16101 – Sågverk
Länsäte: Västmanland
Kommunsäte: Skinnskatteberg
Moderbolag: Setra Group AB

Svensk näringsgrensindelning - SNI

SN16101 – Sågverk
SN47911 – Post- & interneth, brett sortiment
www.advokatardhe.se www.elgus.nu adimo.nu www.scanwaste.se www.stb.se