Berns

Berns


Näckströmsgatan 8
111 47 STOCKHOLM
08-56632200

Företagspresentation

Berns är Stockholms naturliga mötesplats. Under våra tak vid Berzelii Park erbjuder vi våra gäster allt från restauranger, teater och nattklubb till hotell, konferens och event mitt i centrala Stockholm. Berns är även en av Stockholms bästa konsertarena med många väl etablerade nationella och internationella artister. Vi tar konferenser för 2 -1262 personer och näst intill oändliga möjligheter inom event.

För förfrågningar gå till www.berns.se

Företagsinformation

Verksamheten ingår i: Berns Group AB
Organisationsnummer: 556662-3491
Bolagsform: Aktiebolag
Bolaget registrerat: 2004

Arbetsställe nr(cfar): 28230795

Kontaktpersoner:
VD: Yvonne Sörensen Björud
Ordförande: Nils Pers
E-postadress: nils.pers@berns.se
Personalchef: Gabriella Männik
Datachef /-ansvarig: Hampus Söderström
IT-Chef: Hampus Söderström
Övrig företagsledning: Per Lydmar
E-postadress: per.lydmar@berns.se
Avdelningschef: Joachim Olausson
Avdelningschef: Ingmari Pagenkemper
Redovisningschef /-ansvarig: Cecilia Fung
E-postadress: cecilia.fung@berns.se
Finanschef /-ansvarig: Martin Edling
E-postadress: martin.edling@berns.se
Avdelningschef: Helena Cedermark
Avdelningschef: Johan Tellman
E-postadress: johan.tellman@berns.se
Övrig företagsledning: PG Nilsson
Eventmanager: Sofia Högdal
Avdelningschef: Fredrik Norberg
E-postadress: fredrik.norberg@berns.se
Utdelningsadress:
Box 16340
103 26 STOCKHOLM
Hemsidor:

Översikt

Status: Aktiv
Registreringsdatum: 2004-05-17
Juridiskt namn: Berns Group AB
Verksamhet: SN55101 – Hotell med restaurang
Länsäte: Stockholm
Kommunsäte: Stockholm
Moderbolag: Berns Group AB

Svensk näringsgrensindelning - SNI

SN55101 – Hotell med restaurang
SN55102 – Konferensanläggningar, drift
SN5610010 – Restaurang, fullständiga rättigheter
SN5610025 – Restaurang, slutna sällskap
SN82300 – Mäss- & kongressarrangör
www.ramsbergsmaskiner.se www.stb.se www.advokatardhe.se www.scanwaste.se adimo.nu www.elgus.nu