AJ Produkter AB

AJ Produkter AB


Transportvägen 23
302 30 HALMSTAD
035-180000

Företagspresentation

Vårt produktsortiment finner ni på hemsidan, www.ajprodukter.se eller ring 0345-100 00 och beställ vår huvudkatalog på 292 sidor.

Företagsinformation

Verksamheten ingår i: AJ Produkter AB
Organisationsnummer: 556190-7329
Bolagsform: Aktiebolag
Bolaget registrerat: 1975

Arbetsställe nr(cfar): 17492307

Kontaktpersoner:
VD: Anders Johansson
Medlem i företagets ledningsgrupp: Björn Durén
E-postadress: bjorn.duren@ajprodukter.se
Datachef /-ansvarig: Björn Durén
E-postadress: bjorn.duren@ajprodukter.se
IT-Chef: Björn Durén
E-postadress: bjorn.duren@ajprodukter.se
Systemförvaltningschef /-ansvarig: Björn Durén
E-postadress: bjorn.duren@ajprodukter.se
Ekonomichef: Magnus Ljungsten
E-postadress: magnus.ljungsten@ajprodukter.se
Miljösamordnare: Jan Bengtsson
E-postadress: jan.bengtsson@ajprodukter.se
Produktionschef: Jan Bengtsson
E-postadress: jan.bengtsson@ajprodukter.se
Teknisk chef /-ansvarig: Jan Bengtsson
E-postadress: jan.bengtsson@ajprodukter.se
Vice VD: Marcus Ragnarsson
E-postadress: marcus.ragnarsson@ajprodukter.se
Medlem i företagets ledningsgrupp: Marcus Ragnarsson
E-postadress: marcus.ragnarsson@ajprodukter.se
Inköpschef /-ansvarig: Marcus Ragnarsson
E-postadress: marcus.ragnarsson@ajprodukter.se
Importchef /-ansvarig: Marcus Ragnarsson
E-postadress: marcus.ragnarsson@ajprodukter.se
Produktchef /-ansvarig: Marcus Ragnarsson
E-postadress: marcus.ragnarsson@ajprodukter.se
Medlem i företagets ledningsgrupp: Anders Jonsson
E-postadress: anders.jonsson@ajprodukter.se
Utbildningsansvarig: Anders Jonsson
E-postadress: anders.jonsson@ajprodukter.se
Kurs- /konferensansvarig: Anders Jonsson
E-postadress: anders.jonsson@ajprodukter.se
Marknadschef: Anders Jonsson
E-postadress: anders.jonsson@ajprodukter.se
Ordförande: Göran Sjöholm
E-postadress: goran.sjoholm@ajprodukter.se
PC-tekniker: Michael Svidén
E-postadress: michael.sviden@ajprodukter.se
Inköpare av kontorsvaror: Gunnel Johansson
E-postadress: gunnel.johansson@ajprodukter.se
Säkerhetschef /-ansvarig: Marcus Mårtensson
E-postadress: marcus.martensson@ajprodukter.se
Datakommunikationsansvarig: Marcus Mårtensson
E-postadress: marcus.martensson@ajprodukter.se
Datautbildningsansvarig: Marcus Mårtensson
E-postadress: marcus.martensson@ajprodukter.se
Nätverksansvarig: Marcus Mårtensson
E-postadress: marcus.martensson@ajprodukter.se
Säljledare: Christer Hermansson
E-postadress: christer.hermansson@ajprodukter.se
Produktchef /-ansvarig: Kristoffer Eriksson
E-postadress: kristoffer.eriksson@ajprodukter.se
Teleansvarig: Petra Bengtsson
E-postadress: petra.bengtsson@ajprodukter.se
Receptionist: Petra Bengtsson
E-postadress: petra.bengtsson@ajprodukter.se
Telekommunikationsansvarig: Petra Bengtsson
E-postadress: petra.bengtsson@ajprodukter.se
VD-sekreterare: Susanne Wortmann
E-postadress: susanne.wortman@ajprodukter.se
Chefssekreterare: Susanne Wortmann
E-postadress: susanne.wortman@ajprodukter.se
Logistikchef /-ansvarig: Jan Lundsten
E-postadress: jan.lundsten@ajprodukter.se
Exportchef /-ansvarig: Sussan Wibäck
E-postadress: sussan.wiback@ajprodukter.se
Reklamassistent: Linda Alfredsson
E-postadress: linda.alfredsson@ajprodukter.se
Key Account Manager: Peter Wennström
E-postadress: peter.wennstrom@ajprodukter.se
Utdelningsadress:
Hemsidor:

Översikt

Status: Aktiv
Registreringsdatum: 1975-11-05
Juridiskt namn: AJ Produkter AB
Verksamhet: SN46650 – Kontorsmöbler, partihandel
Länsäte: Halland
Kommunsäte: Halmstad
Moderbolag: AJ Produkter AB

Svensk näringsgrensindelning - SNI

SN3101110 – Kontorsmöbler, tillverkning
SN46470 – Möbler, mattor & lampartikl, partih
SN4665010 – Kontorsinredning
SN46650 – Kontorsmöbler, partihandel
SN46731 – Byggvaror & byggmaterial, partih
www.elgus.nu www.clabris.se www.scanwaste.se www.stb.se www.advokatardhe.se adimo.nu www.rotationsplast.se www.ramsbergsmaskiner.se