Daloc AB

Daloc AB


Nolgårdsgatan 15
545 31 TÖREBODA
0506-19000

Företagspresentation

Daloc AB

Företagsinformation

Verksamheten ingår i: Daloc AB
Organisationsnummer: 556239-8239
Bolagsform: Aktiebolag
Bolaget registrerat: 1984

Arbetsställe nr(cfar): 10302560

Kontaktpersoner:
Ekonomichef: Tommy Gustavsson
Inköpare av kontorsvaror: Tommy Gustavsson
Produktionschef: Mathias Johansson
E-postadress: mathias.johansson@daloc.se
Produktionschef: Peter Eskilsson
E-postadress: peter.eskilsson@daloc.se
Försäljningschef: Magnus Andersson
E-postadress: magnus.andersson@daloc.se
Vice VD: Peter Wassberg
Telefonnummer: 0506-19089
E-postadress: peter.wassberg@daloc.se
Teleansvarig: Peter Wassberg
Telefonnummer: 0506-19089
E-postadress: peter.wassberg@daloc.se
Personalchef: Peter Wassberg
Telefonnummer: 0506-19089
E-postadress: peter.wassberg@daloc.se
Datachef /-ansvarig: Peter Wassberg
Telefonnummer: 0506-19089
E-postadress: peter.wassberg@daloc.se
IT-Chef: Peter Wassberg
Telefonnummer: 0506-19089
E-postadress: peter.wassberg@daloc.se
Teknisk chef /-ansvarig: Henrik Rosine
E-postadress: henrik.rosine@daloc.se
Reklamchef /-ansvarig: Tomas Fröjd
Telefonnummer: 0506-19004
Teknisk chef /-ansvarig: Per Ove Gunnarsson
E-postadress: per.ove.gunnarsson@daloc.se
VD-sekreterare: Carina Johansson
E-postadress: carina.johansson@daloc.se
Utdelningsadress:
Box 43
545 21 TÖREBODA
Hemsidor:

Översikt

Status: Aktiv
Registreringsdatum: 1984-02-02
Juridiskt namn: Daloc AB
Verksamhet: SN25120 – Metallindustri dörrar, fönster
Länsäte: Västra Götaland
Kommunsäte: Töreboda
Moderbolag: Daloc AB

Svensk näringsgrensindelning - SNI

SN25120 – Metallindustri dörrar, fönster
SN4669910 – Dörrar, portar
SN46731 – Byggvaror & byggmaterial, partih
www.stb.se www.advokatardhe.se www.elgus.nu www.scanwaste.se adimo.nu