Franzéns Motor AB

Franzéns Motor AB


Svedjevägen 7
894 35 SJÄLEVAD
0660-10245

Företagspresentation

Välkommen!

Företagsinformation

Verksamheten ingår i: Franzéns Motor AB
Organisationsnummer: 556676-1101
Bolagsform: Aktiebolag
Bolaget registrerat: 2005

Arbetsställe nr(cfar): 43651553

Kontaktpersoner:
VD: Peter Franzén
E-postadress: peter@franzens-motor.se
Administrationsansvarig: Peter Franzén
E-postadress: peter@franzens-motor.se
Ekonomichef: Peter Franzén
E-postadress: peter@franzens-motor.se
Personalchef: Peter Franzén
E-postadress: peter@franzens-motor.se
Försäljningschef: Peter Franzén
E-postadress: peter@franzens-motor.se
Inköpschef /-ansvarig: Mats Franzén
E-postadress: mats@franzens-motor.se
Reklamchef /-ansvarig: Mats Franzén
E-postadress: mats@franzens-motor.se
Utbildningsansvarig: Lars Franzén
E-postadress: lars@franzens-motor.se
Datachef /-ansvarig: Lars Franzén
E-postadress: lars@franzens-motor.se
IT-Chef: Lars Franzén
E-postadress: lars@franzens-motor.se
Vice VD: Mats Eriksson
E-postadress: mats.e@franzens-motor.se
Marknadschef: Mats Eriksson
E-postadress: mats.e@franzens-motor.se
Terapeut: Mats Eriksson
E-postadress: mats.e@franzens-motor.se
Informationschef: Frank Söderlind
E-postadress: frank@franzens-motor.se
Verkstadschef /-ansvarig: Berth Nilsson
E-postadress: berth@franzens-motor.se
Utdelningsadress:
Svedjevägen 7
894 35 SJÄLEVAD

Översikt

Status: Aktiv
Registreringsdatum: 2005-02-09
Juridiskt namn: Franzéns Motor AB
Verksamhet: SN45310 – Bildelar & -tillbehör, partihandel
Länsäte: Västernorrland
Kommunsäte: Örnsköldsvik
Moderbolag: Franzéns Motor AB

Svensk näringsgrensindelning - SNI

SN45310 – Bildelar & -tillbehör, partihandel
SN4511020 – Bilhandel, auktoriserad
SN45201 – Motorfordonsverkstad
SN47911 – Post- & interneth, brett sortiment
www.stb.se adimo.nu www.advokatardhe.se www.ramsbergsmaskiner.se www.elgus.nu www.scanwaste.se