Lambertsson Sverige AB

Lambertsson Sverige AB


Grustagsgatan 37
254 64 HELSINGBORG
042-251200

Företagspresentation

Bärarelaget Krancenter i Helsingborg AB inriktning är att vara en komplett sammarbetspartner gällande mobilkranar, truckar, kranbilar och tunggodshantering.

Vi hyr även ut körplåt.

Företagsinformation

Verksamheten ingår i: Lambertsson Sverige AB
Organisationsnummer: 556190-1637
Bolagsform: Aktiebolag
Bolaget registrerat: 1975

Arbetsställe nr(cfar): 27432665

Kontaktpersoner:
Distriktschef: Stefan Bohlin
E-postadress: stefan.bohlin@lambertsson.com
Depåchef: Claes Jakobsson
E-postadress: claes.jakobsson@bararelaget.se
Säljare: Assar Olsson
E-postadress: assar.olsson@bararelaget.se
Administrationsansvarig: Erik Jakobsson
E-postadress: erik.jakobsson@bararelaget.se
Säljare: Johan Hagbom
Transportledare: Johan Hagbom
E-postadress: johan.hagbom@bararelaget.se
Säljare: Martin Johansson
Transportledare: Martin Johansson
E-postadress: martin.johansson@bararelaget.se
Verkstadschef /-ansvarig: Lars Boström
E-postadress: lars.bostrom@bararelaget.se
Kontaktperson: Kristian Pagmert (Tunggods)
E-postadress: christian.pagmert@bararelaget.se
Utdelningsadress:
Grustagsgatan 37
254 64 HELSINGBORG
Hemsidor:

Översikt

Status: Aktiv
Registreringsdatum: 1975-07-30
Juridiskt namn: Lambertsson Sverige AB
Verksamhet: SN77320 – Bygg- & anläggningsmaskinsuthyrning
Länsäte: Skåne
Kommunsäte: Helsingborg
Moderbolag: Peab AB

Svensk näringsgrensindelning - SNI

SN77320 – Bygg- & anläggningsmaskinsuthyrning
SN4120090 – Sveriges Byggindustrier
www.stb.se www.elgus.nu www.advokatardhe.se adimo.nu www.scanwaste.se